به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، دفتر توسعه و فن آوری اطلاعات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، تعداد پنج کانکشن جدید vpn برای برقراری ارتباط با سامانه ثبت آنی معاملات آماده سازی نموده که جهت بهره برداری در صندوق پستی همکاران قرار داده شد.

دفترتوسعه و فن آوری اطلاعات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، تعداد پنج کانکشن جدید vpn برای برقراری ارتباط با سامانه ثبت آنی معاملات آماده سازی نموده که به پیوست فایل مربوطه ارسال می گردد. ذکر این نکته ضروری است که برای هریک از پنج vpn ذکرشده همان username و password که تا بحال استفاده مینموده اید را بکار برده و نیازی به نوشتن عبارتی در مقابل کادر Domain نمی باشد.

دفتر فن آوری اطلاعات کانون سردفتران و دفتریاران

دریافت VPN : از طریق سایت کانون

دریافت VPN : از طریق لینک کمکی (بعد از کلیک کردن ، روی "دریافت فایل" کلیک کنید)

دریافت VPN : از طریق سایت شخصی خودم ( روی لینک کلیک راست کرده و گزینه Save as target را انتخاب کنید) (http://www.irnotary.ir/Ehsan/Notary/vpn.rar)

دریافت VPN : از طریق سایت شخصی خودم (روی لینک کلیک راست کرده و گزینه Save as target را انتخاب کنید) (Extract شده) (http://www.irnotary.ir/Ehsan/Notary/vpn.pbk)

 دریافت VPN : از طریق سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ( روی لینک کلیک راست کرده و گزینه Save as target را انتخاب کنید) (http://www.ssaa.ir/Portals/0/vpn.zip)


راهنمای نصب:

بعد از دانلود فایل ، باید آن را از حالت فشرده خارج کنید. برای اینکار به برنامه Winrar نیاز دارید که می توانید آن را از اینجا دریافت کنید. برای اینکه فایل را از حالت فشرده خارج کنید ، روی آن کلیک راست کرده و گزینه Extract here را انتخاب کنید. فولدی به نام vpn اضافه خواهد شد. وارد فولد شده و روی فایل vpn.pbk کلیک کنید. یکی از گزینه های SABT1 تا SABT5 را انتخاب کرده و روی Connect کلیک کنید. در پنجره جدید Username & Password همان VPNهای قبلی خود را وارد کنید. در فیلد Domain چیزی ننوییسد. مجدداً روی Connect کلیک کنید. همانند VPN های قبلی چیزی در کنار ساعت ویندوز اضافه نخواهد شد. برای Disconnect کردن دوباره روی vpn.pbk کلیک کرده و گزینه Hang Up را انتخاب کنید.