ارزش معاملاتی املاک مناطق 22 گانه شهر تهران از تاریخ 1393/3/1 تغییر می یابد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران ، بر اساس نامه مورخ 1393/2/27 سازمان امور مالیاتی به دکتر تویسرکانی ، ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ، بدینوسیله اعلام می شود که ارزش معاملاتی مناطق 22 گانه تهران از اول خرداد ماه تغییر پیدا می کند و کلیه گواهی های صادره نیاز به اصلاح دارد.

 مفاد CD ارزش معاملاتی املاک شهر تهران (مناطق 22گانه) حاوی صورتجلسه کمیسیون تقویم املاک شهر تهران ، ضوابط اجرایی مربوط به ارزش معاملاتی (عرصه و اعیان) و جداول ارزش معاملاتی عرصه املاک مزبور که به تصویب نهایی کمیسیون موصوف رسیده است ،‌ جهت استحضار و بهره برداری از تاریخ 1393/3/1 به شرح پیوست است:

دریافت ارزش معاملاتی سال 1393 املاک شهر تهران - لینک کمکی

منبع: کانون سردفتران و دفتریاران

برای محاسبه ارزش معاملاتی املاک شهر تهران ادامه مطلب را مطالعه کنید


اولین و تنهاترین فرم اینترنتی دریافت اطلاعات برای محاسبه ارزش معاملاتی شهر تهران (مناطق 22 گانه) بر مبنای سال 1393 و ارسال پاسخ به صورت ایمیل و یا فکس ، مخصوص دفاتر اسناد رسمی.

برنامه محاسبه ارزش معاملاتی شهر تهران منحصراً جهت استفاده شخصی طراحی و پیاده سازی شده است و ارتباطی به سایر برنامه ‏هایی که توسط شرکت‏های مختلف به دفاتر اسناد رسمی معرفی می‏شود ندارد و به هیچ وجه از اطلاعات و روش‏های برنامه ‏های مذکور استفاده نمی‏کند.

 

برای ارسال درخواست محاسبه ارزش معاملاتی به تمام اطلاعات مندرج در سند مالکیت ، صورت مجلس تفکیکی و پایان کار ساختمان نیاز دارید.

 

روش های ارسال اطلاعات :

از هر کدام از روش های فوق که اطلاعات را ارسال کردید ، حتماً پس از ارسال اطلاعات با دفتریار دفتر اسناد رسمی 778 تهران ، احسان صادقیان تماس بگیرید.

 

 

فرم محاسبه ارزش معاملاتی املاک شهر تهران

فرم موجود در این صفحه ممکن است قابل رویت نباشد