مراسم افتتاحیه هفتمین نشست سراسری فعالان عرصه مجازی حوزه دفاتر اسناد رسمی (یادمان پرفسور امیرناصر کاتوزیان) در محل سالن همایش خانه جوان شهر قم برگزار شد.

مراسم ساعت 9 صبح با تلاوت قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.

در ادامه جناب آقای زارعی سردفتر محترم 23 قم به نمایندگی از میزبانان نشست ، ضمن خوش آمدگویی به مدعوین گزارشی از نشست ارائه دادند. بعد از ایشان جناب آقای گائینی مدیرکل ثبت استان قم به ایراد سخن پرداختند. سپس نوبت به پخش نماهنگ اختصاصی مراسم نشست رسید. بعد از پخش کلیپ ، جناب آقای دکتر قربان نیا در مورد پرفسور امیرناصر کاتوزیان سخنرانی کردند. مراسم با صحبت های جناب آقای اسحقی رئیس جامعه سردفتران و دفتریاران قم و جناب آقای دشتی اردکانی ریاست محترم کانون سردفتران و دفتریاران و با حضور حجه الاسلام و المسلمین صالحی منش استاندار محترم قم ادامه یافت.

پس از سخنان ایشان ، مراسم با صحبت های جناب آقای انجم شعاع معاونت محترم امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور دنبال شد و با سخنرانی های جناب آقای صدرنوری مشاور و ریاست محترم حوزه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور به پایان رسید.

با اینکه مراسم تجلیل از جناب آقای مسلم آقاصفری که به تازگی به درجه بازنشستگی نائل آمدند پیش بینی شده بود ، اما به دلیل آنکه ایشان به دلیل کسالت در همایش حضور نداشتند ، این مراسم به جلسه دیگری موکول شد. برای جناب آقاصفری آرزوی سلامتی داریم.

بعد از پذیرایی و صرف نهار ، مراسم اختصاصی بلاگرها با حضور جناب آقای سیروس و آقای دشتی اردکانی ، اعضای هیئت مدیره کانون سردفتران و دفتریاران تهران با ارائه پیشنهادات جالب و سازنده ای برگزار شد.

 ---

بعد از استراحت ، جلسه تخصصی وبلاگ نویسان در محل هتل قصر قم آغاز شد و با سخنرانی حضار ادامه یافت. در این بین جناب آقای شرفخانی سردفتر محترم 9 خوی و جناب آقای حسینی سردفتر محترم 30 دماوند ، با ذوق فراوان اشعار خود را برای دوستان حاضر خوانند.

روز اول نشست پس از صرف شام به پایان رسید.

---

صبح روز دوم نشست ، بعد از صرف صبحانه ، مراسم با بلاگرها آغاز شد. در این قسمت از برنامه ، میهمانان به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پیرامون مسائل گوناگون حوزه دفاتر اسناد رسمی پرداختند و در نهایت کارگروه هایی برای موضوعات بیان شده تعیین شدند.

همچنین شهر مقدس مشهد به عنوان میزبان همایش هشتم انتخاب شد.

پس از ناهار لحظه خداحافظی بود و بازار عکسهای یادگاری گرم.

---

گزارش تفضیلی و تصویری هفتمین نشست سراسری فعالان عرصه مجازی حوزه دفاتر اسناد رسمی را به همراه متن سخنرانی ها در وبلاگ همکاران مطالعه فرمایید:

---

بار دیگر از زحمات بی دریغ میزبانان هفتمین نشست سراسری فعالان عرصه مجازی حوزه دفاتر اسناد رسمی علی الخصوص جناب آقای اسحقی ، امینی ، رستگار ، زارعی و کاوندی کمال تشکر را داریم.

خسته نباشید

 

تصاویر گوشه هایی از مراسم در ادامه مطلب