ارزش معاملاتی سال 1392 املاک شهر تهران موضوع ماده 64 قانون مالیاتهای مستقیم اعلام شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، این ارزش معاملاتی املاک شهر تهران(مناطق 22 گانه) به انضمام ضوابط اجرایی آن، مصوب کمیسیون تقویم املاک موضوع ماده 64 قانون مالیاتهای مستقیم اعلام شده است.

 این ارزش معاملاتی مصوب اسفندماه 1366 و اصلاحیه های بعدی آن، به موجب احکامی  از کمیسیون تقویم املاک شهر تهران باحضور اعضای شورای اسلامی شهر تهران و نمایندگان سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، وزارت جهاد کشاورزی،وزارت راه و شهرسازی و سازمان امور مالیاتی کشور، طی جلسات متعدد تشکیل و پس از بررسی های لازم و در نظرگرفتن مقررات بندهای (الف)،(ب) و (ج) ماده 64 قانون مالیات های مستقیم و ملحوظ نظر قرار دادن ارزش معاملاتی املاک سال 1391، ارزش معاملاتی املاک سال 1392 شهر تهران (مناطق 22 گانه)،مندرج در جداول مربوط به بلوک های مناطق یاد شده به انضمام ضوابط اجرایی آن (به شرح پیوست)،‌ تعیین و در تاریخ 1391/12/1 به تصویب نهایی کمیسیون موصوف رسید که از تاریخ 1392/1/1 لازم الاجرا است.

 متن نامه سازمان امور مالیاتی کشور در این رابطه به همراه فایل pdf ارزش معاملاتی سال 1392 در صندوق پستی همه اعضا در پرتال قرار داده شده است. همکاران محترم می توانند این فایل را از صندوق پستی خود دریافت کنند.

دریافت ارزش معاملاتی سال 1392 املاک شهر تهران - لینک کمکی

منبع : کانون سردفتران و دفتریاران

 

برای محاسبه ارزش معاملاتی املاک شهر تهران ادامه مطلب را مطالعه کنید


اولین و تنهاترین فرم اینترنتی دریافت اطلاعات برای محاسبه ارزش معاملاتی شهر تهران (مناطق 22 گانه) بر مبنای سال 1392 و ارسال پاسخ به صورت ایمیل و یا فکس ، مخصوص دفاتر اسناد رسمی.

برنامه محاسبه ارزش معاملاتی شهر تهران منحصراً جهت استفاده شخصی طراحی و پیاده سازی شده است و ارتباطی به سایر برنامه ‏هایی که توسط شرکت‏های مختلف به دفاتر اسناد رسمی معرفی می‏شود ندارد و به هیچ وجه از اطلاعات و روش‏های برنامه ‏های مذکور استفاده نمی‏کند.

 

برای ارسال درخواست محاسبه ارزش معاملاتی به تمام اطلاعات مندرج در سند مالکیت ، صورت مجلس تفکیکی و پایان کار ساختمان نیاز دارید.

 

روش های ارسال اطلاعات :

از هر کدام از روش های فوق که اطلاعات را ارسال کردید ، حتماً پس از ارسال اطلاعات با دفتریار دفتر اسناد رسمی 778 تهران ، احسان صادقیان تماس بگیرید.

 

 

فرم محاسبه ارزش معاملاتی املاک شهر تهران

فرم موجود در این صفحه ممکن است قابل رویت نباشد