ارزش معاملاتی سال 1392 املاک شهر تهران موضوع ماده 64 قانون مالیاتهای مستقیم اعلام شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، این ارزش معاملاتی املاک شهر تهران(مناطق 22 گانه) به انضمام ضوابط اجرایی آن، مصوب کمیسیون تقویم املاک موضوع ماده 64 قانون مالیاتهای مستقیم اعلام شده است.

 این ارزش معاملاتی مصوب اسفندماه 1366 و اصلاحیه های بعدی آن، به موجب احکامی  از کمیسیون تقویم املاک شهر تهران باحضور اعضای شورای اسلامی شهر تهران و نمایندگان سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، وزارت جهاد کشاورزی،وزارت راه و شهرسازی و سازمان امور مالیاتی کشور، طی جلسات متعدد تشکیل و پس از بررسی های لازم و در نظرگرفتن مقررات بندهای (الف)،(ب) و (ج) ماده 64 قانون مالیات های مستقیم و ملحوظ نظر قرار دادن ارزش معاملاتی املاک سال 1391، ارزش معاملاتی املاک سال 1392 شهر تهران (مناطق 22 گانه)،مندرج در جداول مربوط به بلوک های مناطق یاد شده به انضمام ضوابط اجرایی آن (به شرح پیوست)،‌ تعیین و در تاریخ 1391/12/1 به تصویب نهایی کمیسیون موصوف رسید که از تاریخ 1392/1/1 لازم الاجرا است.

 متن نامه سازمان امور مالیاتی کشور در این رابطه به همراه فایل pdf ارزش معاملاتی سال 1392 در صندوق پستی همه اعضا در پرتال قرار داده شده است. همکاران محترم می توانند این فایل را از صندوق پستی خود دریافت کنند.

دریافت ارزش معاملاتی سال 1392 املاک شهر تهران - لینک کمکی

منبع : کانون سردفتران و دفتریاران