اولین همایش دفتریاران دفاتر اسناد رسمی برگزار شد

اولین همایش دفتریاران دفاتر اسناد رسمی با استقبالی بی نظیر و حضور پرشور دفتریاران برگزار شد.

این همایش به دعوت دفتریاران عضو هیأت مدیره کانون سردفتران و دفتریاران ، آقایان منشی ، دارایی و حسینی و با اهداف آشنایی ، تبادل اطلاعات ، ایجاد فضای آزاد گفتگو و بهبود وضعیت در محل سالن اجتماعات کانون برپا شد.

مراسم با تلاوت قرآن توسط جناب آقای حسینی و بعد از آن سخنرانی جناب آقای گودرزی آغاز شد.

سپس آقایان دارایی و منشی در مورد نقش و اهمیت تداوم حضور همکاران در این گونه جلسات و همچنین وضعیت حاکم بر دفتریاران و طرح اصلاح قانون دفاتر اسناد رسمی صحبت کردند.

سپس جلسه به صورت پرسش و پاسخ و سخنرانی برخی همکاران ادامه یافت.

در این میان جناب آقای طباطبائی ، دفتریار محترم دفتر 235 تهران ، در مورد طرح پیشنهادی که قبلاً به امضاء تعداد زیادی از دفتریاران برخی از شهرستان ها رسیده بود صحبت کردند و جزئیات بیشتری در مورد آن در اختیار حضار قرار دادند که در نهایت در حمایت از این طرح تعداد 220 امضاء از همکاران حاضر در جلسه اخذ شد.

اگر متن این طرح به دستم رسید ، آن را منتشر خواهم کرد

علاوه بر آن دفتریاران عضو هیأت مدیره بر تشکیل کمیسیون حقوقی دفتریاران تأکید داشتند. در این راستا از تمامی دفتریاران و صاحب نظران و حقوقدانان دعوت شد که ضمن اعلام آمادگی همکاری ، طرح ها و نظرات و پیشنهادات خود را در ضمینه حقوق دفتریاری به ایشان ارسال کنند.

در حاشیه این مراسم ، برای تکمیل دیتابیس کانون سردفتران و دفتریاران ، علی الخصوص جهت اطلاع رسانی این چنین همایش هایی ، همکاران اطلاعات شماره تماس و آدرس ایمیل خود را در اختیار برگزارکنندگان قرار دادند.

-------

برای ارتباط با دفتریاران عضو هیأت مدیره می توانید با ایمیل های maneshi_saeed@yahoo.com (آقای سعید منشی) و keyvan.daraie@yahoo.com (آقای کیوان دارایی) در تماس باشید.

همچنین شما عزیزانی که در این همایش حضور نداشتید ، می توانید اطلاعات خود را در لینک زیر وارد کنید تا برای تکمیل دیتابیس استفاده گردد. البته کسانی هم که این اطلاعت را در مراسم اعلام کردند ، می توانند مجدداً از این فرم استفاده کنند.

http://tehran778.persianblog.ir/page/insert

-------

شخصاً از بانیان این مراسم و همه همکارانی که با حضور باشکوه خود بر غنای این همایش افزودند تشکر و قدردانی می کنم.

/ 0 نظر / 21 بازدید