فراخوان پنجمین همایش وبلاگ نویسان حوزه‌ دفاتر اسناد رسمی

به نقل از وبلاگ وزین " سردفتری یا سرابی فریبنده " :

همکاران بزرگوار فعال در فضای مجازی

بسرعت در حال نزدیک شدن به زمان برگزاری نشست پنجم بلاگران حوزه دفاتر اسناد رسمی هستیم. علی رغم زمان زیادی که برای اعلام آمادگیهای ما وجود داشت بنا به عرف غالب  عادت متداول بیم آن میرود که باز بقول فوتبالیان کار را به دقیقه 90 بکشانیم و از هزینه های مادی و معنوی خود بهره وافی و کافی نبریم ....

جناب جمشیدی و گروه همراه و دست اندرکار تدارک این همایش و نشست مدتهاست در فعالیتند تا این مهم هرچه پربارتر باشد لکن جدیت عزیزان در اطمینان بخشی به آن بزرگواران نسبت به حضور و ارائه دستور جلسه و اخذ نوبت برای سخنرانی و از همه مهم تر تقبل هزینه های اسکان و پذیرائی و تدارک لوازم و تجهیزات میتواند از سردرگمی ها بکاهد و عزمشان در برگزاری بهتر جزم نماید.

طبق اطلاع واصله و همانگونه که پیش بینی میشد با استفاده از سلیقه و ذوق بینظیر میزبانان بزرگوار محل فرح بخش و مناسب حال و هوای این روزهایمان که سراسر استرس بود و نگرانی ... تهیه و قراردادهای لازم منعقد گردیده است که لازم است تائید مجدد دوستان بر حضور حتمی اعلام گردد تا خدای نکرده موجب تضرر عزیزان نگردد.

1-هزینه فعلی برآورد شده برای کلیه بلاگران شهرستانی و کسانی که نیاز به اسکان دو روزه 9 و 10 آبان دارند برای هرنفر مبلغ 2.800.000 ریال و برای عزیزان تهرانی که شب در محل اقامت نخواهند داشت هرنفر مبلغ 1.800.000 ریال میباشد که استدعا دارد حداکثر تا پایان مهرماه جاری به کارت  شماره 4132-1830-9911-6037 حساب آقای امین گلی (معرفی شده توسط جناب جمشیدی) در بانک ملی شعبه علامه طباطبائی واریز و نسخه ای از پرینت مربوطه را به ایمیل جناب جمشیدی ارسال فرمائید تا سایر اقدامات لازم انجام شود.

2-نظر به اینکه سایت جامعه مجازی موضوع نشست اصفهان مراحل تکمیلی را میگذراند و آماده تحویل و رونمائی در همایش است و از طرفی تعدادی از عزیزان با واریز مبالغی (هرنفر یک میلیون ریال و بعضا دو میلیون ریال) بخشی از هزینه را که کمتر از نصف مبلغ هزینه شده است تامین نموده اند خواهشمند است هرنفر بصورت علی الحساب یک میلیون ریال واریز فرمائید تا حضوراً توضیحات لازم داده شود و با عزیزان تسویه شود.

3-با توجه به اینکه جناب جمشیدی در وبلاگ وزین بنچاق فراخوان مقاله داده اند عزیزان در حد توان و در فرصت باقیمانده نسبت به تهیه و ارسال مقالات خود برای غنای هرچه بیشتر این همایش اقدام فرمایند.

ارادتمند طباطبائی

-----

فراخوان مقاله پنجمین همایش وبلاگ نویسان حوزه‌ی دفاتر اسناد رسمی

 تاریخ برگزاری : نهم و دهم آبان ماه 1392

 محل برگزاری: هتل شیان تهران 

 

علاقمندان می توانند تا تاریخ 30 مهرماه 92 چکیده مقاله را در یک صفحه  و حداکثر تا پنجم  آبان ماه 1392 ،‌ اصل مقاله را به آدرس الکترونیکی زیر ارسال کنند.

 ارسال چکیده به معنای ثبت نام و ملاک انتخاب و ارائه اصل مقاله است .

آدرس ارسال چکیده و اصل مقاله :

 آدرس الکترونیکی     Bonchaagh@gmail.com

 

محورهای مقالات :‌

 

  1. فرصت ها و امکانات فضای مجازی (آموزش های مجازی - مشارکت اجتماعی و فضای مجازی – تبلیغات – ارتباطات سلامت و فضای مجازی – روزنامه نگاری در فضای مجازی – تحولات صنفی و فضای مجازی)
  2. هنجار کنشی در فضای مجازی (حریم خصوصی در فضای مجازی – حق مالکیت معنوی در فضای مجازی – تولید علم و جعل در فضای مجازی)
  3. فرهنگ و فضای مجازی (هویت ، قومیت و فضای مجازی – جهانی شدن و  فضای مجازی – ارتباطات و تعاملات انسانی در فضای مجازی – اخلاق و فضای مجازی – سواد رسانه ای و فضای مجازی)
  4. روش تحقیق فضای مجازی (مخاطب پژوهی و گونه شناسی کاربرانِ فضای مجازی – افکار سنجی در فضای مجازی)
/ 0 نظر / 20 بازدید